Financování

 • Když se vám byt nebo dům líbí,
  domluvte si s námi schůzku.
 • Máte-li o nemovitost zájem, připravíme pro vás rezervační smlouvu a nemovitost pro vás držíme. Součástí rezervační smlouvy je poplatek ve výši 150 000 Kč splatný do 5 dnů od podpisu rezervační smlouvy. Tato částka se stane součástí kupní ceny.
 • Do měsíce od podpisu rezervační smlouvy s vámi uzavřeme smlouvu o smlouvě budoucí (SBK). V tuto chvíli stačí splatit 20 % z kupní ceny a to do 10 dní.

  20% 80%

 • Zbylých 80 % z kupní ceny zaplatíte až po kolaudaci (do 10 dní). Zároveň uzavřeme kupní smlouvu.

Kalkulátor

Pomůžeme vám financovat bydlení v Berounské Bráně

Provedeme vás cestou získání prostředků na váš nový domov. Najdeme pro vás nejefektivnější způsob, jak financovat bydlení jakékoliv jednotky z projektu Berounská Brána, včetně pojištění a dalších služeb. Nemusíte chodit jinak, na jednom místě vyřídíte vše od první schůzky, čerpání prostředků až po klíče od domova.
Buďte v Berouně doma.

 • odhad zdarma
 • nulový poplatek za zpracování
 • nejnižší úroková sazba zajistíte si výhodnou úrokovou sazbu již dnes a hypotéku budete čerpat až po kolaudaci

Hypotéka Crestyl Vám nabídne ten nejvhodnější hypoteční produkt, pomůže Vám s kompletací dokumentů a zajistí veškerou komunikaci s katastrem a příslušnou bankou.

Vše pro vás zařídí Ing. Matúš Kuchálik, který projekt detailně zná a dokáže vám poradit na míru. Matúš Kuchálik je finanční poradce skupiny Partners, který se zaměřuje na finanční plánování, zejména na osobní investice. Je držitelem prestižního evropského certifikátu €FA, jenž je symbolem kvality a důvěryhodnosti. Dalším velkým benefitem pro vás je, že pokud se nepodaří vyjednat financování nemovitosti prostřednictvím Matúše Kuchálika, vrátíme vám uhrazený rezervační poplatek zpět. Včasná rezervace vaší vysněné nemovitosti pro vás tedy nepředstavuje žádné riziko.

Kontakt:
+420 777 330 118
matus.kuchalik@partners.cz.

Kalkulátor
hypotéky

21 177